Facylitacja spotkań zdalnych

Formuła: online

Warsztaty dostępne w każdym pakiecie.

Chcesz poznać narzędzia i gry, które zwiększą zaangażowanie uczestników zdalnych spotkań i warsztatów? Jeśli tak, to ten warsztat jest dla Ciebie!

Ten warsztat to masterclass, 2x2h

Spotkania w sieci wyglądają zupełnie inaczej niż te, które odbywają się twarzą w twarz – stacjonarnie. Wyzwaniem staje się wyczucie jakie jest zainteresowanie publiczności, kontakt wzrokowy jest właściwie niemożliwy, a umożliwienie swobodnej wymiany myśli to zadanie wymagające specjalnych technik. Do tego uczestnicy spotkań online narażeni są na więcej dystraktorów, bardzo łatwo jest zatem stracić ich uważność.
Podczas tego warsztatu Maja Łukomska pokaże i pozwoli przetestować uczestnikom gry do wykorzystania na początku, w środku i na koniec spotkań online. Będzie sporo wskazówek facylitacyjnych odnośnie wspomnianych gier, a także mnóstwo praktycznej wiedzy o narzędziach wspierających efektywne spotkania i warsztaty online (np. Mentimer, Kudo Cards, Jamboards).

Praca w zespołach zdalnych i spotkania online stają się nieodłączną częścią kultury i standardów w wielu organizacjach. Zwinne podejście i odpowiednie narzędzia pozwolą utrzymać jakość i efektywność komunikacji oraz pracy zespołów rozproszonych.

Dla kogo stworzono ten warsztat:

  • team leaderów i managerów prowadzących zdalne spotkania zespołów
  • designerów pracujących z klientem lub zespołem wewnętrznym online
  • trenerek i trenerów prowadzących szkolenia online
  • dla wszystkich tych, którzy chcieliby zdobyć umiejętności i poznać narzędzia do facylitacji spotkań zdalnych.

Maja Łukomska

Maja Lukomska

Doświadczona trenerka, która  swojej pracy łączy naukę biznes i sztukę. Dzięki temu rozwija kreatywność i buduje dobre samopoczucie swoich klientów.  Poza pracą trenera, prowadzi badania UX oraz behawioralne.

Jej innowacyjny sposób pracy, który wiąże się między innymi z wykorzystywaniem  metod improwizacyjnych i teatralnych podczas prowadzonych warsztatów  pomaga  rozwijać umiejętności miękkie.

Absolwentka University College London, gdzie studiowała psychologię kognitywną, nauki behawioralne oraz ekonomię. Ukończyła liczne kursy w Barcelonie, Los Angeles, Toronto i innych miejscach na świecie podnosząc warsztat swojej pracy jako trenera.

Zapisz się!

© 2020 Agile Corporate powered by Mindstream Sp. z o.o. All rights reserved.

Menu