Robert Wojtachnik

Przedsiębiorca, trener i konsultant. Prowadzi firmę digitalpassion.pl w ramach której wspiera przewagi konkurencyjne i poprawia efektywność przedsiębiorstw wdrażając nowoczesny, zwinny system zarządzania. Łączy strategię z ludźmi, procesami i technologią.

Robert od 22 lat zarabia na życie cyfryzowaniem przedsiębiorstw i transformacją zwinną. W projektach transformacji przedsiębiorstw przepracował >55000 godzin, obejmując role od konsultanta do dyrektora zarządzającego. Obronił doktorat z nauk ekonomicznych, w którym zajmował się problemami efektywności przedsiębiorstw. Uczył się od najlepszych specjalistów w UK i USA. Posiada m.in. certyfikat SAFe SPC, Zachman Certified Enterprise Architect Practitioner. Z powodzeniem rozwijał firmy m.in. IT, usługowe, produkcyjne, dystrybucyjne, logistyczne. Jego liczby to 500-600% większe przychody tą samą załogą, 40% wzrostu obrotów i 200% większy zysk w 6 miesięcy, 280% większa wydajność zespołów w 4 miesiące.

Robert to niepoprawny optymista, przyjaciel świata, ludzi i nauki. Inspirowany przez doświadczenia, wyjątkowych ludzi i podróże. Prywatnie szczęśliwy mąż i dumny ojciec trójki dzieci. Uwielbia włoską kawę, podróże, gotowanie, jazdę na rowerze i taniec. Jest miłośnikiem sztuki, odwiedził większość znaczących galerii sztuki na świecie.

Menu