Ola Krawczyk

Graphic recorderka, facylitatorka graficzna, współzałożycielka i kreatywna część SketchMovie – studia filmowego tworzącego filmy „rysującej ręki”. Ponad wszystko jest jednak fanką i propagatorką komunikacji wizualnej i wykorzystywania metod Myślenia Wizualnego w biznesie, edukacji przy projektowaniu innowacji.  Już od kilku lat współpracuje i wspiera polskie i międzynarodowe firmy w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, w pracy koncepcyjnej, strategicznej oraz w odkrywaniu niesamowitych korzyści jakie daje visual thinking.

Największym zawodowym wyzwaniem i obszarem jest dla niej rola facylitatora graficznego podczas warsztatów strategicznych firm. Dzięki dobranym narzędziom wizualnym oraz współpracy z doskonałymi facylitatorami/moderatorami pomaga zespołom „zobaczyć” strategię i jej elementy, wyznaczać i osiągać cele, tworzyć w nowy, nieszablonowy sposób.  Jednym z ulubionych obszarów jest dla niej tworzenie zapisu graficznego podczas konferencji, spotkań, warsztatów – dzięki czemu ich uczestnicy mogą  zobaczyć wizualną esencję spotkania, a dzięki ciekawej formie te treści mogą zostać z nimi na dłużej.

Ciągle się uczy i rozwija – zdobywała (i ciągle zdobywa) wiedzę u mistrzów w dziedzinie myślenia wizualnego i rysunku (m.in. Martin Haussmann, Alfredo Carlo, Malte von Tiesenhausen, Scott McCloud).

Od 2017 roku aktywnie współtworzę EVP (European Visual Practitioners).

© 2020 Agile Corporate powered by Mindstream Sp. z o.o. All rights reserved.

Menu