Marieta Węglicka

Tribe Leader, Senior Agile Project & Program Manager w Siili auto – kreatywnego studia technologicznego tworzącego Next-Gen HMI dla pojazdów przyszłości we współpracy z takimi firmami jak Nio, Pinifarina, Daimler, BMW, Google, Qt Company, Unreal. Marieta posiada ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów, rozwoju i dostarczania oprogramowania.

W Siili auto pomaga Tribe’owi w rozgrywaniu Gry Bez Końca w biznesie IT poprzez stworzenie platformy ciągłego sprzężenia wizji, strategii i taktyki. Odpowiada za rozwój kompetencji inżynierów w studio Szczecin, pracując z ich wizją

i kompetencjami, dzięki czemu w pełni zmotywowany zespół odnosi spektakularne sukcesy.

Obecnie odpowiedzialna za prowadzenie programów projektowych w obszarze automotive i wprowadzanie w nich zwinnego podejścia, kształtując zespoły, upraszczając procesy, projektując i prowadząc warsztaty z Klientami i Partnerami biznesowymi.

Absolwentka Politechniki Szczecińskiej na Wydziale Informatyki. Przez 8 lat pracowała jako specjalista i ekspert w obszarze wytwarzania oprogramowania. Następnie dzięki swoim naturalnym umiejętnościom angażowania i przewodzenia, zaangażowała się w prowadzenie projektów i zespołów.

Marieta Weglicka, Agile project Leader

© 2020 Agile Corporate powered by Mindstream Sp. z o.o. All rights reserved.

Menu