Agile Coach, Project Manager oraz Business Development Manager. Od 18 lat na rynku IT.

Współzałożyciel Enablers – firmy wspierającej Klientów na całym świecie we wdrożeniach i wsparciu skalowania agile. Od 2013 roku certyfikowany Scaled Agile Framework Program Consultant, który wiedzę o skalowaniu agile zdobywał u twórcy SAFe® – Deana Leffingwella. Zarządzał i doradzał w projektach/programach wsparcia transformacji SAFe®/Agile dla zagranicznych banków w Polsce i Skandynawii.

Wdrażał podejścia Scrum i Kanban w warszawskim start-upie Tutorialonline.pl oraz w Usecase – firmie, której był współzałożycielem.

Doświadczony Kierownik Projektów m.in. w Huawei i Sygnity, gdzie zrealizował ponad 50 projektów dla klientów z branż telekomunikacyjnej, IT, bankowej/finansowej, ubezpieczeń oraz edukacyjnej.

Od 2011 roku trener, który przeprowadził ponad 150 szkoleń i warsztatów z zakresu zwinnego i tradycyjnego zarządzania projektami w tym m.in. AgilePM®, Scrum, PRINCE2®, a także wiele szkoleń dedykowanych z zakresu praktycznego podejścia do zarządzania projektami lub programami w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Przeszkolił ponad 1700 osób. Uczestnik wielu międzynarodowych konferencji związanych z tematyką zarządzania.

© 2021 Agile Corporate powered by Mindstream Sp. z o.o. All rights reserved.

Menu