Kinga Matysiak

Praktyk biznesu, współzałożycielka firmy szkoleniowej Mindstream Sp. z o.o, oferującej szeroki zakres szkoleń certyfikowanych z zarządzania projektami i procesami. Doświadczenie w biznesie zdobywała pracując jako Kierownik Projektów oraz Head of Projekt Management Department. Wprowadzała nowe produkty na rynek szkoleniowy, odpowiadała za sprzedaż i marketing produktów już istniejących. Prowadziła oraz sponsorowała projekty informatyczne, marketingowe i edukacyjne.

Jest dyplomowanym trenerem z wieloletnim doświadczeniem, przeszkoliła ponad 4 500 osób. Specjalizuje się w szkoleniach i prelekcjach z zakresu zarządzania projektami oraz kompetencji managerskich. Posiada akredytacje trenerskie w zakresie PRINCE2®, AgilePM®, Change Management™, Management of Value® oraz Management 3.0.

Prowadziła zajęcia na studiach podyplomowych z zarządzaniem projektami oraz MBA, m.in. w Collegium Da Vinci w Poznaniu, w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni, na Uniwersytecie Zielonogórskim, w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu oraz na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Obszar prelekcji i szkoleń:
– zarządzanie projektami zgodne ze światowymi metodykami,
– dobre praktyki zarządzania projektami,
– komunikacja i praca w zespole projektowym,
– zarządzanie zmianą
– aspekty psychologiczne w biznesie.

© 2020 Agile Corporate powered by Mindstream Sp. z o.o. All rights reserved.

Menu