Artur Kożuch

Doświadczony konsultant w obszarze strategii, wdrożeń rozwiązań technologicznych oraz transformacji zwinnej w Deloitte. Artur stale współpracuje z kadrami zarządzającymi, aby kształtować innowacyjne, efektywne i konkurencyjne organizacje, które z sukcesami wykorzystują metody pochodzące z świata start-upów. W ostatnich latach realizował projekty dla firm z branży bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji i mediów.

Podczas projektów transformacyjnych wspiera liderów pracując w różnych rolach, m.in.: Agile Coach, Scrum Master, konsultant strategiczny czy doradca w zespole zmiany. Przeszkolił setki osób w różnych organizacjach, które zdecydowały się na adaptację metod zwinnych na szeroką skalę.

Jego doświadczenie potwierdzają certyfikaty w obszarze agile (PSM I & II, PSPO I, KMP I, Agile PM, SAFe Agilist), filozofii Lean (Lean IT), zarządzania projektami (Prince2) oraz usługami (ITIL4). Od 3 lat współtworzy jeden z najpopularniejszych w Polsce blogów oraz podcast Deloitte Polska „Zwinne organizacje”.

© 2020 Agile Corporate powered by Mindstream Sp. z o.o. All rights reserved.

Menu