Agnieszka Krogulec

Doświadczony facilitator, mentor, trener biznesu, wykładowca, coach.
Ekspert zarządzania projektami z certyfikatami: PMP, PRINCE2, PMO-CP, AgilePM; certyfikowany change manager (PROSCI). Inspirująca i zorientowana na rezultaty liderka.
Kilkanaście lat profesjonalnego doświadczenia w realizacji projektów dla biznesu i IT w różnych sektorach gospodarki (instytucje finansowe, branża paliwowa, telekomunikacyjna, administracja publiczna, NGO) oraz prowadzenia biura projektów. W ramach pracy w Deloitte realizowała projekty z zakresu rozwoju organizacji i pracowników, optymalizacji procesów biznesowych oraz łączenia firm dla klientów z różnych branż w Europie. Kierownik Działu Projektów / Lider PMO w Departamencie Strategii i Planowania w KIR SA. Obecnie Starszy Menedżer ds. projektów w PZU.

Od wielu lat blisko związana ze środowiskiem zarządzania projektami i promowaniem dobrych praktyk. Prezes Zarządu Project Management Institute Poland Chapter (2016-2018), wieloletni Członek Zarządu, a obecnie Doradca Zarządu PMI PC i European Chapter Cooperation Liaison. Asesor i członek jury konkursów oceniających najlepsze projekty i PMO w Polsce i na świecie (USA, Chiny, RPA). Absolwentka prestiżowego, międzynarodowego programu PMI Leadership Institute Master Class dla wyróżniających się liderów z całego świata. Entuzjastka społecznego przywództwa, zaangażowana w projekty tworzące nową jakość i zmieniające świat na lepszy, zgodnie z jej mottem: Bądź zmianą, którą chcesz widzieć na świecie. Członkini Vital Voices Poland Leadership & Mentoring Network.

© 2020 Agile Corporate powered by Mindstream Sp. z o.o. All rights reserved.

Menu